ul.Chełmońskiego 10, 51-630 Wrocław 71 372-98-82

Personalizowane koszulki sportowe z nadrukami "full print"

W naszej ofercie klient może znaleźć gotowy produk w postaci koszulek poliestrowych typu "full print".

Są to tzw. koszulki techniczne wykonane z poliestru z domieszką elastanu, a zadrukowane w całości w pełnym kolorze z grafiką ustaloną wcześniej z klientem. Szczególnie polecane dla różnego rodzaju dyscyplin sportowych, gdzie wygoda, którą daje materiał jest bardzo ważna. Klient znajdzie pełna rozmiarówkę, a przed złożeniem zamówienia ma możliwość przymierzenia gotowego produktu w naszej firmie lub zamówienia na podstawie podanych parametrów dla każdego z rozmiaru.

Nadruki w tej technologii są bardzo trwałe, a przede wszystkim kompletnie nie wyczuwalne na materiale, co w przypadku koszulek używanych w sportach ma ogromne znaczenie, dając użytkownikowi komfort noszenia.

Koszulki takie możemy wykonać z projektów dostarczonych przez klienta lub sami możemy wykonać projekt, który przed produkcją klient akceptuje.


Cała produkcja odbywa sie w naszej firmie, ponieważ posiadamy całą linię produkcyjną, zaczynając od studia graficznego, przez dział druku, krajalnię, prasowalnię i szwalnię, a skończywszy na zapakowaniu i wysłaniu gotowego produktu do klienta.