ul.Chełmońskiego 10, 51-630 Wrocław 71 372-98-82

Technologia FLOCK

Oferujemy Państwu kompletny system uszlachetniania powierzchni przy pomocy techniki FLOCK, polegającej na  elektrostatycznym nanoszeniu strzyży tekstylnej na wybrane powierzchnie.

Materiał ten w swojej finalnej postaci jest antystatyczny, odporny na ścieranie i warunki atmosferyczne, doskonale absorbujący dźwięk, nie ulega uszkodzeniu podczas prania i czyszczenia. Posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne oraz filtrujące dla pyłu i dymu. 

Materiał z potencjałem

Technologia FLOCK jest przed wszystkim przydatna do wykonywania plastycznych napisów reklamowych na koszulkach i materiałach tekstylnych. Ma również olbrzymie zastosowanie w produkcji mebli, galanterii drewnianej oraz w branży aranżacji wnętrz. Od dawna stosowana jest w przemyśle samochodowym, zabawkarskim i przy produkcji różnego rodzaju opakowań. Dobierając odpowiednio strzyżę, komponenty techniczne i technologię nanoszenia można osiągać róznorodne efekty i zastosowania. 

Klienci, którzy kupią u nas kompletny system flokowania, mogą liczyć na bezpłatne szkolenie podstawowe.

Nasza oferta

Proponujemy urządzenia do natryskiwania strzyży tekstylnej (flocka) wraz z wyposażeniem, materiały podkładowe, kleje, barwniki oraz strzyże w różnej długości (od 0,3 do 5 mm) i grubości (od 1,7 do 22 dtex) występujące w szerokiej skali odcieni i kolorów (50 kolorów).

Aby poznać szczegóły oferty, prosimy zapoznać się z materiałami na naszej stronie WWW.